SLOVRAEL SLOVRAEL SLOVRAEL SLOVRAEL

SLOVRAEL

Naše prednosti

Prečo práve My?


  • Máme priame zmluvy zo železnicami viacerých európskych krajín (Slovensko, Česko, Maďarska a iné), čo umožňuje poskytnutie rôznych európskych vozňov na nakládky a atraktívne ceny na prepravy po EÚ a Balkánu.

  • Máme priame zmluvy zo železnicami Ukrajiny, Ruska, Moldavska, Bieloruska, Kazachstanu, okrem toho sme uzavreli zmluvy s vlastníkmi súkromných otvorených a krytých vagónov širokej koľaje objemom 122 m³, 138 m³, 158 m³ a vagónov s vnútornou dĺžkou 20 m. Vďaka tomu vieme rychlo a operatívne zabezpečiť potrebné vozne.

  • Máme priame dohody a dlhoročné priateľské vzťahy s prekládkovými terminálmi na pohraničných staniciach Čierna nad Tisou, Dobrá a Maťovce (Slovensko), Záhony (Maďarsko), Slawkow (Poľsko), Čop, Batevo a Mukačevo (Ukrajina).

  • Vďaka našim vedomostiam, dlhoročným skúsenostiam a prevereným vzťahom vypracujeme optimálnu logistiku pre každý druh tovaru (paletový, tekutý, voľne ložený, nadrozmerný a ťažký) s použitím rôzneho druhu transportu (kamióny, vlaky, lode, kontajnery) s prekládkou aj bez a k tomu prijateľnú individuálnu cenovú ponuku.
Line